Opinie
Niestety. Jestem rozczarowana- pizza serowy kurczak - bez kurczaka, a pizza, która miała być z rukolą była bez rukoli. Nie wiem, co się zadziało, ale to nie jest profesjonalne.
Ok
Kurier był bardzo nieuprzejmy. Przyjechał pod niewłaściwy adres i przez pięć minut trzymał mnie na telefonie, a z jego strony nie było żadnej chęci, aby nas znaleźć. Słyszałam jedynie: „Nie wiem, gdzie Państwo są, stoję tutaj, proszę mnie znaleźć”. Po dostarczeniu zamówienia zostawił pudełko i odjechał, nie odbierając pieniędzy. Wrócił po zapłatę dopiero po naszym ponownym telefonie do restauracji. Nawet nie przeprosił, kiedy wrócił z pizzą. Jego zachowanie było po prostu bardzo niegrzeczne i nieakceptowalne.
Szybka i sprawna obsługa. Pizza gorąca przyjechała i o czasie
.
Dziekujemy za opinie
Sałatki paryskievbyły pyszne ♥️
Dziekujemy
Pizza nie była przecięta do końca, nierówne kawałki (jeden kawałek to 1/3 pizzy, drugi malutki)
Dziekujemy za informacje
Polecam
Dziekujemy
Ok
Dziekujemy
Brak informacji o tym że jest wydłużony okres zamówienia w każdej szanującej się restauracji jest zawsze informacja o tym że okres zamówienia jest wydłużony na Wzmożoną ilość zamówień gości itp nigdy wcześniej nigdzie nie miałam czasu realizacji 2 godziny oczywiście zadzwoniłam i odwołałam bo to klient powinien zdecydować czy będzie czekał czy nie decyzyjność jest po stronie osoby zamawiającej .
Dziekujemy za opinie
Nie dostałem zamówionego sosu 😔 za który zapłaciłem.
Dziekujemy za opinie, skontaktujemy sie.
400 zl plus 20 za dojazd drugi raz zamowie przez pyszne.pl przynajmniej dowoz bedzie gratis
Dziękujemy za opinie
Brak
Dziekujemy
Bardzo dobra pizza;) polecam w 100% ;)
Dziekujemy
Rabat dla stałych klientów
Dziekujemy za opinie
Miała dziwny zapach, i przypalone papieroni
Dziekujemy za opinie
jdjdjdjdjdjd
Dziekujemy
Brak
Dziekujemy
To było naprawdę straszne! Pizza już po raz drogi była opalona! Czarna i sucha! Napisałem do was e-maila w tej sprawie, a nawet mi nie odpowiedzieli! Nie będę już u was zamawiał!
Dziekujemy za opinie
Mega !
DZIEKUJEMY
Zamówienie przyjechało prawie po 2h ale było ciepłe :)
Dziekujemy za opinie i przepraszamy za czas oczekiwaia
SUPER ::)
Dziekujemy
Polecam 😍
Dzieki
Super
Dziękujemy za opinię ! ;)
Średniej jakość pizza.
Dzieki za opinie
-
Dzieki
Super
Dziękujemy za opinię ! ;)
Super
Dziekujemy za opinie
Pysznie i szybko
Dziekujemy
Super
Dzieki
ok
Dziekujemy
Bardzo miłą obsługa i pyszna pizza jadłem kilka razy i wydaje się jedną z lepszych w mieście
Dziekujemy
Super
Dzieki
Wszystko ok, tylko pizza za mocno przypieczona
Dziekujemy za informacje
Uwag brak
Dziekujemy
smacznie i na czas
Dziekujemy
Gggggggggg
Dzieki
Wszystko super i smacznie
Dziękujemy za opinię ! ;)
Bardzo dobra . Gorąca przyjechała. Polecam
Dziekujemy
Bardzo mało dodatków na pizzy samodzielnie skomponowanej, można było liczyć je na palcach, a przypadkowy ananas znajdujący się na pizzy, a którego w zamówieniu nie było, dopełnił nieprzyjemny odbiór tego zamówienia
Dziekujemy za opinie
Myślałem, że lepiej sie nie da - wyprowadziliście mnie z błędu. Pizzunie były przepyszne!
Dziekujemy
Tragedia
Dzieki
Wszystko elegancko
Dziękujemy za opinię ! ;)
Super
Dziękujemy za opinię ! ;)
Pizza była spalona
Dziekujemy za informacje
wszystko ok a pizza przepyszna
Dziekujemy
Super
Dziekujemy
Pizza najlepsza w mieście :) dostawa na najwyższym poziomie :) Polecam !!!
Dziekujemy
Super
Dziekujemy
Klasycznie było zajebiście. Zajebistą robote robicie Panie i Panowie
Dziekujemy
Punktualny dowóz
Dziękujemy za opinię ! ;)
Żadnych
Dziękujemy za opinię ;)
Super!
Dziękujemy za opinię ! ;)
pyszne!!!:):):)***
Dzieki
Brak uwag
Dziekujemy
Ok
Dziekujemy
Bez uwag
Dziekujemy
Brak uwag. Jak zwykle było pysznie i sycąco
Dziękujemy za opinię ;)
pyszne!!!":):):)***
Dzieki
Bardzo tłusta oraz spalone brzegi. Pierwszy raz taka sytuacja
Dziekujemy za opinie
Dziekujemy