Zapraszamy do Białegostoku na najlepszą Pizzę

Zgłodniałeś i masz ochotę na doskonale chrupiącą pizzę? Zapraszamy do nas na najlepszą pizzę w Białymstoku! W naszej ofercie posiadamy pizzę, burgery, makarony oraz sałatki. Nasza pizzeria wyróżnia się na mapie Białegostoku zawsze świeżymy składnikami oraz doskonałą obsługą. Zawsze staramy się aby nasza pizza trafiła w ręce klientów jak najszybciej lub na umówioną godzinę.

Wszystkie dania przygotowujemy od podstaw, używamy to tego najlepszej jakości włoskich składników. Jako jedyna pizzeria w Białymstoku możemy pochwalić się taką jakością!
Co powiesz na pizzę podczas wspólnego oglądania meczu piłki nożnej? Zamów naszą pizzę jeśli wpadli do Ciebie znajomi lub kiedy nie masz pomysłu na obiad! Nasza pizzeria dowozi na terenie całego Białegostoku. Sprawdź również nasze promocje, które dostępne są na naszej stronie internetowej.

Jeśli najlepsza pizza w Białymstoku to tylko Jaga Pizza!

ZOBACZ MENU I ZAMÓW

Co znajdziesz w naszym menu? Przede wszystkim duży wybór pizz w wielu smakach z ogromną ilością składników do wyboru. Od pizz lekkich, wegetariańskich, po ten najostrzejsze i najbardziej mięsne - tutaj każdy znajdzie pizze najlepszą dla siebie. Białystok to nasza strefa dostaw, gdzie prowadzimy pizzę na dowóz. Jedzenie możesz zamówić przez stronę lub na telefon. Jedzenie z dowozem to wygodna forma pomysłu na spożycie posiłku bez wychodzenia z domu lub na dobrą przerwę w czasie pracy.